Zadzwoń

Wybór Polskiej Grupy to dobre posunięcie

Nasze doświadczenie i wiedza plus Wasza chęć rozwoju to krok w stronę sukcesu, a jaki będzie Twój ruch?

Kim jesteśmy?

Polską Grupę Leasingową tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej, ambitni i pełni pasji. By wyjść naprzeciw potrzebom rynku jako niezależni eksperci ds. leasingu postanowiliśmy połączy nasze wieloletnie doświadczenie i wiedzę, by jako Polska Grupa Leasingowa stać się najbardziej rozpoznawalną niezależną firmą pośrednictwa leasingowego w Polsce.

Pomagamy naszym klientom rozwijać ich biznes.

Poznaj nasz zespół

Wioletta Kuznowicz-Kolińska

Członek zarządu

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji w Toruniu. Ze światem finansów związana od początku swojej kariery zawodowej tj. od 2007 roku. Doświadczony menadżer, praktyk i specjalista z zakresu sprzedaży oraz budowania sieci sprzedaży. Pracowała jako Menadżer Regionu, Menadżer Rynku, Dyrektor Strefy w Idea Expert S.A. /Idea Money S.A. oraz Kierownik Regionalny w DSA Financial Group S.A

606-505-404

22

Krzystof Miluc

Członek zarządu

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Przed powołaniem do Zarządu PGL S.A, partner dla Santander Bank Polska S.A od 2009r. W Grupie odpowiedzialny za przygotowanie strategii rozwoju oddziału Polskiej Grupy Leasingowej przy ulicy Warszawskiej 41 w Kaliszu. W branży finansowo- ubezpieczeniowej od roku 2008.

606-505-404

22

Marcin Józefiak

Członek zarządu

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku Finanse i Bankowość. Od 2005 roku związany z branżą finansowo – ubezpieczeniową. Ekspert w dziedzinie leasingu, kredytu i ubezpieczeń. Przed powołaniem do Zarządu Spółki Polska Grupa Leasingowa, partner wiodących firm leasingowych i ubezpieczeniowych w Polsce. W Grupie odpowiedzialny za rozwój sieci sprzedaży oraz rozwój działalności oddziału przy ulicy Górnośląskiej 64 w Kaliszu.

606-505-404

22

Arkadiusz Kawka

Członek zarządu

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wielkopolskim. Z branżą finansowo – ubezpieczeniową związany od 2009 roku, jako partner dla Santander Bank Polska S.A i Ekspert w dziedzinie ubezpieczeń życiowych w Nationale Nederlanden . W grupie odpowiedzialny za rozwój oddziału przy ul. Lotników 13 w Barcinie.

606-505-404

22

Krzysztof Nowak

Członek zarządu

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywał na stanowiskach menedżerskich w wiodących polskich firmach z branży biurowo-szkolnej. Od roku 2009 związany ściśle z branżą finansową. Specjalista w dziedzinie zarządzania, finansowania przedsiębiorstw, leasingu oraz ubezpieczeń. Prowadzi oddział w Barcinie w województwie kujawsko-pomorskim.

606-505-404

22